platba předem bankovním převodem dobírka PayPal faktura Fesch & Pfundig in deutsch Fesch & Pfundig in english for Great Britain with British pounds as a second currency Fesch & Pfundig pro Českou Republiku s koruny druhou měnou Fesch & Pfundig für die Schweiz mit Schweizer Franken als Zweitwährung Fesch & Pfundig in english with US Dollar as a second currency

JavaScript Test

Musíte aktivovat JavaScript, abyste si mohl/-a prohlížet tyto webové stránky

Jak aktivovat JavaScript:

Zde je návod, jak lze aktivovat JavaScript na několika běžných prohlížečů. Kroky jsou přizpůsobeny aktuální verzimtěchto prohlížečů. Pokud používáte starší verzi, zkuste prosím najít stejnou volbu.

 1. Internet Explorer
  Zvolte "Volby Internetu ..." z menu "Nástroje". Klikněte na registrační kartu "Zabezpečení" a potom buď na "Standardní úroveň" , nebo na "Nastavit úroveň", objeví se Vám kategorie "Skriptování" a poté klikněte na "Aktivovat" pod "Aktivovat Skriptován" .
 2. Firefox
  Zvolte "Volby ...". z menu "Nástroje". Klikněte na "Obsah" v horní části stránky. Zkontrolujte "Aktivace JavaScript". .
 3. Safari
  Zvolte "Nastavení ..." z menu "Zpracovat". Klikněte na tlačítko "Zabezpečení" v horní části stránky. Zkontrolujte "Aktivace JavaScript". .
 4. Opera
  Zvolte "Nastavení ..." z menu "Nástroje". Klikněte na záložku registrační kartu "Rozšířit", poté "Obsah" ze seznamu na levé straně. Zkontrolujte "Enable JavaScript" .
 5. Chrome
  Přejděte na Nastavení, tam na rozšířené Nastavení, poté u ochrany osobních údajů na "Nastavení obsahu ...". Zkontrolujte nastavení pro Javascript .
.