Visa Euro-/MasterCard American Express platba předem bankovním převodem dobírka PayPal faktura Fesch & Pfundig in deutsch Fesch & Pfundig in english for Great Britain with British pounds as a second currency Fesch & Pfundig pro Českou Republiku s koruny druhou měnou Fesch & Pfundig für die Schweiz mit Schweizer Franken als Zweitwährung Fesch & Pfundig in english with US Dollar as a second currency

o nás

Firma:Fesch & Pfundig Mode Lackermeier e.K.
móda pro plnoštíhlé

Größere Karte anzeigen

Vyloučení odpovědnosti

Odpovědnost za obsah

Obsah těchto stránek byl vytvořen s velkou péčí. Za správnost, úplnost ani aktuálnost obsahů však nemůžeme převzít žádnou odpovědnost. Jako poskytovatelé služeb jsme zodpovědni podle § 7 odst. /německého/ zákona o telekomunikačních službách za vlastní obsahy na našich webových stránkách podle všeobecných zákonů. Podle §§ 8 až 10 zákona o telekomunikačních službách jako poskytovatelé služeb nejsme ovšem povinni kontrolovat zprostředkované nebo uložené cizí informace ani je podle okolností zkoumat, které odkazují na protiprávní činnosti. Závazky ohledně odstranění nebo zablokování užívání informací podle všeobecných zákonů zůstávají tímto nedotčeny. Příslušná odpovědnost je však možná až od momentu vzetí na vědomí konkrétního porušení práva. Jakmile se o odpovídajících porušení práva dozvíme, tyto obsahy neprodleně odstraníme.

Odpovědnost za odkazy

Naše nabídka obsahuje odkazy na externí webové stránky třetích osob, na jejichž obsah nemáme žádný vliv. Proto nemůžeme za tyto cizí obsahy převzít ani žádnou odpovědnost. Za obsahy odkazovaných stránek je vždy odpovědná daná nabízející osoba nebo provozovatel stránek. Odkazované stránky se kontrolují v rámci porušení práva v momentě zahájení odkazu. Protiprávní obsahy nebyly v momentě zahájení odkazu známy. Permanentní kontrola obsahu odkazovaných stránek není však bez konkrétních důvodů porušení práva splnitelná. Při zjištění porušení práva tyto odkazy neprodleně odstraníme.

Autorské právo

Obsahy a díla vzniklá provozovatelem stránek na těchto webových stránkách podléhají německého autorskému právu. Ke kopírování, zpracování, šíření a každému jinému způsobu využití mimo hranice autorského práva je potřeba písemného souhlasu daného autora resp. osoby, která tyto stránky vypracovala. Download a kopírování těchto stránek je povoleno jen soukromému využití, nikoli komerčnímu. Pokud nebyly obsahy na této stránce vytvořeny provozovatelem, respektují se autorská práva třetí osoby. Především se obsahy třetí osoby jako takové označí. Pokud si i přesto všimnete porušení autorského práva, prosíme o odpovídající odkaz. Při zjištění porušení práva tyto obsahy neprodleně odstraníme.

Využití kontaktních údajů zveřejněných v rámci povinnosti tiráže třetí osobou k zaslání reklamy a informačních materiálů, které nebyly výslovně vyžádány, se tímto výslovně odporuje. Provozovatelé stránek si výslovně vyhrazují právní kroky v případě nevyžádaného posílání reklamních informací, jako je spam.

Zdroje: Vyloučení odpovědnosti eRecht24, portálu internetového práva advokáta Sörena Sieberta

adresa:Schellenbruckplatz 2
84307 Eggenfelden
Německo
telefon:
fax:
0049 8721 10380
0049 8721 5796
vedení obchodu:
DIČ:
obchodní rejstřík:
Hans Lackermeier
DE 246 765 003
Amtsgericht Landshut HRA-9140
otvírací doba:
Pondělí-Pátek:9:00 - 18:00 hodin
Sobota:9:00 - 17:00 hodin
najdete nás snadno:v průmyslové oblasti v Eggenfeldenu šikmo naproti McDonaldu
bankovní spojení:Volksbank Rottal-Inn
kód banky:740 618 13
číslo účtu:1064 315 00
BIC:GENODEF1PFK
IBAN:DE07 7406 1813 0106 4315 00
Řešení sporů:Evropská komise spustila platformu, přes kterou se mohou řešit spory on-line, odkaz
https://ec.europa.eu/consumers/odr.
Spory přes tuhle platformu nejsme povinni a ani nebudeme řešit.
kontaktní osoba:Telefonní poradenství
Jitka Lackermeier
telefon: 0049 8721 120 1949 (cesky)
náš expediční partner v České republice:
Trejla spol. s r.o.
pouze expediční adresa,
žádný prodej a výdej zboží
Na Průhonu 20
CZ-31803 Plzeň
fax: 37 73 89 35 3
obchodní rejstřík:
DIČ: CZ 25 22 29 53
Spisová značka: C 10160
vedená u Krajského
soudu v Plzni
bankovní spojení:
Komerční banka Plzeň
Trejla spol. s r.o.
kód banky: 0100
císlo úctu: 483 678 028 7